Informacje Bilioteka Niemce

Dzień dziecka w bibliotece

1 czerwca 2019 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach zorganizowała dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka wyjazd do Magicznych Ogrodów w Trzciankach.

Pogoda dopisała, dzieci dobrze się bawiły biorąc udział w różnych, przygotowanych dla nich, atrakcjach.

Przekraczając bramę tego wspaniałego miejsca uczestników wycieczki powitały psotliwe włochate Mordole. Dzieciaki spędziły wspólnie czas zwiedzając kilkanaście krain tematycznych, do których dociera się wędrując wśród szumiących wodospadów, strumieni, kwitnących drzew oraz pachnących i kolorowych kwiatów.
W ogrodach czekało wiele atrakcji. Przejazd kolejką po Kwiatowej Dolinie pozwolił poznać zamieszkałe tam Wróżki Smużki oraz ziemne skrzaty Bulwiaki. Niezapomnianą rozrywkę zapewniły także place zabaw (zabawy na zjeżdżalniach oraz trampolinach). Duże emocje wzbudziło Marchewkowe Pole, na którym rosną marchewki większe od ludzi. Niezwykłą odwagą wykazały się osoby, które zwiedziły Mroczysko,
Po wyczerpującym zwiedzaniu dla wszystkich uczestników wycieczki przygotowano obiad.

mp.grafixCopyright by Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach 2014
STRONA GŁÓWNA  |  INFORMACJE  |  ODDZIAŁY  |  KATALOG  |  KONTAKT  |  NAPISZ DO NAS

ąż