Informacje Bilioteka Niemce

Rozstrzygnięcie konkursu

Gminny konkurs plastyczny pt. „ Moja noworoczna kartka i życzenia na Nowy 2021 Rok „ zorganizowany dla dzieci z Przedszkoli, Szkół Podstawowych i młodzieży ze Szkół Ponadpodstawowych z terenu Gminy Niemce rozstrzygnięty.

Na konkurs wpłynęło 112 prac plastycznych.

Nagrodzono 103 uczestników, wyróżniono 9 uczestników.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Uczestników konkursu prosimy o zgłoszenie się po odbiór nagród do Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemcach, ul. Parkowa 6, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 19.00.

 

Lista nagrodzonych uczestników:

Uczniowie oddziałów przedszkolnych - wpłynęło 81  prac : nagrodzonych – 81.

 Pani Anna Kopaczewska, gr. „Krasnoludki” – 4 – latki:

  1. Laura Drozd
  2. Martyna Maciejewska
  3. Wojciech Czerwiński
  4. Aleksandra Caban
  5. Agnieszka Wójcik
  6. Wiktoria Markiewicz
  7. Karolina Talarowska
  8. Aleksandra Pytka

Pani Joanna Brzozowska, gr. „Stokrotki”- 6 – latki:

  1. Aurelia Bronikowska
  2. Marek Kotuła
  3. Dagmara Zmysłowska
  4. Laura Cyranowska
  5. Wiktoria Świeboda
  6. Michalina Stusińska
  7. Szymon Kosowski
  8. Gabriela Włodarczyk
  9. Maksymilian Choina
  10. Marcel Górny

Pani Anna Choina, gr. „Biedronki” – 6 – latki:

  1. Nela Bieniek
  2. Julia Maj
  3. Julia Misiak
  4. Jadwiga Szymanek
  5. Grzegorz Wójtowicz
  6. Kornelia Rarak

Pani Alicja Witkowska, gr. „Gumisie” – 5 – latki:

  1. Marcelina Lewkowicz
  2. Hanna Ręba
  3. Rafał Włodarczyk

Pani Katarzyna Adrian, gr. „Słoneczka” – 6 – latki:

  1. Julia Romanowska
  2. Lena Ignaciuk
  3. Marcelina Marek
  4. Dagmara Deleżuch
  5. Hubert Jaworski
  6. Maksymilian Dudek
  7. Julian Gębka
  8. Dawid Markiewicz
  9. Bartłomiej Lipnicki
  10. Aleksander Kasprzyk

Pani Agnieszka Sójka, gr. „Skrzaty” – 4 – latki:

  1. Hanna Caban
  2. Zuzanna Kuśpit
  3. Zuzanna Gawrońska

Pani Małgorzata Bat, gr. „Zajączki” – 3 – latki:

  1. Zuzanna Trąbka
  2. Sebastian Tkaczyk
  3. Agata Kordecka
  4. Patryk Łukasik
  5. Maja Kosowska
  6. Zofia Kozdrój
  7. Antoni Tchórz
  8. Wojciech Ładziak
  9. Maria Sadurska
  10. Emilia Maszkowska
  11. Jakub Gwóźdź

Pani Małgorzata Bartosik, gr. „Smerfy”- 4 i 5 – latki:

  1. Wojciech Stefaniak
  2. Kacper Urbaś
  3. Julia Mitura
  4. Małgorzata Jędrychowska
  5. Jagoda Wach
  6. Patrycja Brzozowska
  7. Jakub Dudek
  8. Tomasz Piasecki

Pani Agnieszka Czyżyk-Wiśniecka, gr. „Motylki” – 5 latki:

  1. Liliana Hryć
  2. Julia Urbaś
  3. Hanna Cupryn
  4. Oliwia Urbaś

Pani Agnieszka Stępień, Pani Sylwia Borawska, Pani Agnieszka Zarzycka, gr. „Leśne Ludki” – 3 i 4 – latki:

  1. Kamil Trąbka
  2. Oliwia Klimowicz
  3. Alicja Szczęch
  4. Michał Wójcik
  5. Alicja Zembrzycka

Pani Aldona Putek, gr. „Słoneczka” – 5 i 6 – latki Przedszkole w Krasieninie:

  1. Bartłomiej Sterniczuk
  2. Antoni Zgierski
  3. Antoni Kędzierski
  4. Karolina Niedźwiedź
  5. Joanna Sagan
  6. Jeremiasz Kubiak
  7. Miłosz Sadowski
  8. Adam Jakubowski
  9. Maria Wit-Rusiecka
  10. Maja Zgierska

Dzieci przedszkolne, które oddały prace indywidualnie:

  1. Julia Duda – lat 6
  2. Maria Marczewska – lat 6
  3. Aleksandra Suchodolska – lat 5
  4. Nikola Jabłońska – lat 5
  5. Lena Jabłońska – lat 3
  6. Jakub Ikwanty – lat 6
  7. Bartłomiej Ikwanty – lat 4
  8. Anna Bułas – lat 3
  9. Nikodem Piotrowski – lat 6

 

 

Uczniowie szkół podstawowych klas I – III  -  wpłynęło 14 prac : nagrodzonych 9, wyróżnionych – 5.

I miejsce -  Kornelia Masłowska

I miejsce – Nikola Urbaś

I miejsce – Victoria Ostrokulska

II miejsce - Maja Warowna

II miejsce – Maksymilian Zych

II miejsce – Nela Kędzierska

III miejsce – Aleksandra Kuzioła

III miejsce – Jakub Włodarczyk

III miejsce – Zuzanna Barwińska

Wyróżnienie – Szymon Mądrzyk

Wyróżnienie – Gabriela Duda

Wyróżnienie – Franciszek Marczewski

Wyróżnienie – Antoni Suchodolski

Wyróżnienie – Marie Bułas

Uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI - wpłynęło 8 prac: nagrodzonych – 4, wyróżnionych – 4.

 

I miejsce – Barbara Ikwanty

I miejsce – Klara Masłowska

II miejsce – Zuzanna Jońska

II miejsce – Rafał Żmuda

Wyróżnienie – Jan Marczewski

Wyróżnienie – Filip Duda

Wyróżnienie – Michał Żmuda

Wyróżnienie – Wojciech Zych

 

Uczniowie szkół podstawowych klas VII – VIII – wpłynęły 3 prace: nagrodzonych – 3,

 

I miejsce – Julia Kuzioła

I miejsce – Natalia Nankiewicz

I miejsce – Aleksandra Warowna

 

 

Biblioteka Publiczna w Niemcach

WSTECZ

mp.grafixCopyright by Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach 2014
STRONA GŁÓWNA  |  INFORMACJE  |  ODDZIAŁY  |  KATALOG  |  KONTAKT  |  NAPISZ DO NAS

ąż