Informacje Bilioteka Niemce

Rozstrzygnięcie konkursu

Gminny konkurs plastyczny pt. „ Laurka z okazji Dnia Babci i Dziadka „ zorganizowany dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i Szkół Podstawowych z terenu Gminy Niemce został rozstrzygnięty.

Na konkurs wpłynęło 109 prac plastycznych.

Nagrodzono 85 uczestników, wyróżniono 24 uczestników.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Uczestników konkursu prosimy o zgłaszanie się po odbiór nagród do Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemcach, ul. Parkowa 6, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00.

Lista nagrodzonych uczestników :

 

Uczniowie oddziałów przedszkolnych - wpłynęło 78  prac : nagrodzonych – 72, wyróżnionych – 6.

 Pani Anna Kopaczewska, gr. „Krasnoludki” – 4 – latki:

  1. Alicja Kawa
  2. Aleksandra Caban
  3. Pola Szafrańska

Pani Maja Grzelak, Pani Joanna Brzozowska, gr. „Stokrotki”- 6 – latki:

  1. Michalina Stusińska
  2. Gabriela Włodarczyk
  3. Klara Cyranowska

 

Pani Sylwia Borawska, Pani Dorota Kaczmarek, gr. „Jagódki”- 3 – latki:

  1. Gabriela Kręglicka

 

Pani Anna Choina, gr. „Biedronki” – 6 – latki:

  1. Zuzanna Ozonek
  2. Zuzanna Tabiszewska

Pani Alicja Witkowska, gr. „Gumisie” – 5 – latki:

  1. Julia Polak
  2. Jakub Ziętek
  3. Maja Albiniak

Pani Katarzyna Adrian, Pani Jolanta Kasica gr. „Słoneczka” – 6 – latki:

  1. Oliwia Kłembokowska
  2. Anna Kawa
  3. Dagmara Deleżuch
  4. Aleksander Kasprzyk
  5. Julia Romanowska
  6. Marcelina Wojtyła

Pani Agnieszka Sójka, gr. „Skrzaty” – 4 – latki:

  1. Natasza Supryn
  2. Diana Puchała
  3. Zuzanna Kuśpit

Pani Małgorzata Bat, gr. „Zajączki” – 3 – latki:

  1. Maciej Lipnicki
  2. Maja Leszcz
  3. Natalia Żmuda
  4. Zuzanna Trąbka
  5. Dominik Gontarczyk
  6. Maciej Kotyra
  7. Iga Wiśniecka

Pani Małgorzata Bartosik, gr. „Smerfy”- 4 i 5 – latki:

  1. Małgorzata Jędrychowska
  2. Julia Mitura
  3. Wojciech Stefaniak
  4. Karolina Barczak
  5. Jagoda Wach
  6. Wojciech Wach
  7. Jakub Dudek
  8. Tomasz Piasecki

Pani Agnieszka Czyżyk-Wiśniecka, gr. „Motylki” – 5 latki:

  1. Liliana Hryć
  2. Natalia Denka
  3. Gabriela Ziemichut
  4. Zuzanna Józefacka
  5. Hanna Żarnowska

Pani Agnieszka Stępień, Pani Sylwia Borawska,  gr. „Leśne Ludki” – 3 i 4 – latki:

  1. Weronika Kapeluszna
  2. Franciszek Pożarowszczyk
  3. Alicja Zembrzycka
  4. Julia Piątek
  5. Sabina Kowalska
  6. Karol Wójtowicz
  7. Antoni Krawczuk
  8. Michał Wójcik
  9. Zofia Mroczek
  10. Maja Michalak
  11. Alicja Szczęch
  12. Magdalena Śliżewska

 

 

Przedszkole w Ciecierzynie:

  1. Karol Pawłowski
  2. Ewa Torbicz
  3. Martyna Stanisławek
  4. Filip Laszuk
  5. Hanna Budzyńska
  6. Marta Chamera
  7. Nikola Jabłońska
  8. Lena Jabłońska
  9. Maja Oleszczuk
  10. Wojciech Cienkusz
  11. Alicja Kindzierska

 

Dzieci przedszkolne, które oddały prace indywidualnie:

  1. Cezary Groszek
  2. Nikodem Piotrowski
  3. Franciszek Masłowski
  4. Bartłomiej Ikwanty
  5. Antoni Kędzierski
  6. Maja Zgierska
  7. Amelia Pawlak
  8. Artur Pawlak
  9. Kuba Żołnowski
  10. Aleksandra Suchodolska
  11. Miłosz Sadowski
  12. Casper Smoliński
  13. Julia Jaszczuk
  14. Martyna Lewandowska

 

 

Uczniowie szkół podstawowych klas I – III  -  wpłynęło 25 prac : nagrodzonych – 8, wyróżnionych – 17.

I miejsce -  Kornelia Masłowska

I miejsce – Nela Kędzierska

I miejsce – Zuzanna  Budzyńska

II miejsce – Aleksandra Kuzioła

II miejsce – Natalia Żołnowska

II miejsce – Adam Lubański

III miejsce – Jakub Włodarczyk

III miejsce – Blanka Jóźwik

Wyróżnienie – Aleksandra Zgierska

Wyróżnienie – Antoni Suchodolski

Wyróżnienie – Gabriela Kawa

Wyróżnienie – Sophie Smolińska

Wyróżnienie – Antonina Roman

Wyróżnienie – Wojciech Ksyt

Wyróżnienie – Karolina Gnioska

Wyróżnienie – Maja Łucka

Wyróżnienie – Hanna Madej

Wyróżnienie – Nadia Jaworska

Wyróżnienie – Julia Wysok

Wyróżnienie – Karolina Chamera

Wyróżnienie – Jakub Kazubek

Wyróżnienie – Jakub Pudwal

Wyróżnienie – Michał Samuś

Wyróżnienie – Justyna Kłos

Wyróżnienie – Roxana Kisiel

Uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI - wpłynęło 4 prace: nagrodzonych – 3, wyróżnionych – 1.

 

I miejsce – Zuzanna Jońska

II miejsce – Klara Masłowska

II miejsce – Natalia Kutyna

Wyróżnienie – Mateusz Panasiuk

Uczniowie szkół podstawowych klas VII – VIII – wpłynęły 2 prace: nagrodzonych – 2,

 

I miejsce – Julia Kuzioła

I miejsce – Natalia Nankiewicz

 

Biblioteka Publiczna w Niemcach

WSTECZ

mp.grafixCopyright by Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach 2014
STRONA GŁÓWNA  |  INFORMACJE  |  ODDZIAŁY  |  KATALOG  |  KONTAKT  |  NAPISZ DO NAS

ąż