PROJEKT „DBAJ I CHROŃ – PRZYRODA POTRZEBUJE CIEBIE!”

LEKCJA BIBLIOTECZNA O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ – „ JAK I DLACZEGO SEGREGOWAĆ ODPADY? ”

Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach realizuje projekt pt. „DBAJ I CHROŃ – PRZYRODA POTRZEBUJE CIEBIE !” ze środków WFOŚiGW w Lublinie oraz NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

31 maja 2023 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej  w Niemcach  w ramach realizowanego projektu, odbyła się lekcja biblioteczna pt. „ Jak i dlaczego segregować odpady? ”

Lekcja miała na celu kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci – jak postępować aby chronić środowisko, znajomość podstawowych zasad segregacji odpadów, ćwiczenia praktyczne segregacji odpadów do odpowiednich pojemników.

W lekcji udział wzięli uczniowie klasy 3 C Szkoły Podstawowej w Niemcach.

Dziękujemy wychowawczyni – Pani Bożence Malinowskiej i dzieciom za czynny udział w zajęciach.