PROJEKT „DBAJ I CHROŃ – PRZYRODA POTRZEBUJE CIEBIE!”

WARSZTATY EDUKACYJNE O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ „SPRYTNE SPOSOBY NA OSZCZĘDZANIE ENERGII I RATOWANIE PLANETY”.25, 27 i 30  października 2023 r. w Przedszkolu Publicznym w Dysie, Nasutowie oraz Filii bibliotecznej w Ciecierzynie w ramach realizowanego projektu „DBAJ I CHROŃ – PRZYRODA POTRZEBUJE CIEBIE!” odbyły się warsztaty edukacyjne dla przedszkolaków z terenu Gminy Niemce. W ramach przeprowadzonych zajęć dzieci zdobyły wiedzę o energii i prądzie, o tym skąd w naszych domach bierze się energia oraz które urządzenia domowe zasilane są prądem. Przedszkolaki dowiedziały się dlaczego ważne jest oszczędzanie prądu, a także utrwaliły zasady bezpiecznego obchodzenia się z urządzeniami zasilanymi prądem.            Przedszkolakom oraz  paniom wychowawczyniom dziękujemy za aktywny udział w zajęciach.

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW
i WFOŚiGW w Lublinie z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej