Kategorie
Aktualności

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ

W dniach od 01.08.2022 r. do 05.08.2022 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemcach odbyły się „Wakacje z Biblioteką „.

Dzieci brały udział w wycieczkach do Lublina, Kazimierza Dolnego i Bałtowa. Zwiedzały Muzeum Wsi Lubelskiej i bawiły się w Manii Skakania w Lublinie. Płynęły statkiem po Wiśle i zwiedzały Kazimierz ekologicznymi busikami.

W Bałtowie zwiedziły JuraPark, Zwierzyniec Bałtowski, Polskę w Miniaturze, odwiedziły Sabatówkę, obejrzały film w Kinie Emocji oraz bawiły się w Parku Rozrywki na trampolinach i karuzelach.

Szczególne zainteresowanie wzbudziło oglądanie filmów w okularach VR.

Dzieci chętnie brały udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonały kolorowe motyle z pianki i filcu, obrazki ekologiczne i łąkę z suszonych roślin i liści, a także w zabawach literackich i ruchowych oraz grach.

Szczególne podziękowania kierujemy do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Lublinie oraz Pani aspirant Renaty Szpakowskiej, dzięki której dzieci z ogromną przyjemnością wysłuchały pogadanki o bezpieczeństwie podczas wakacji, bezpieczeństwie na drogach i zawodzie policjanta ruchu drogowego.

Dziękujemy wszystkim za wspólną naukę i zabawę.

Zapraszamy za rok.

Wakacje z biblioteką zostały dofinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content