Grafik zajęć fitness na 2022 rok

Serdecznie zapraszamy Panie oraz Panów na zajęcia fitness, które odbywają się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemcach przy ulicy Parkowej 6.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu :

WTOREK

18:00 – RZEŹBA CIAŁA ( zajęcia wzmacniające i ujędrniające mięśnie całego ciała)

19:00 – SEXI PUPA + TABATA ( zajęcia wzmacniające, modelujące i ujędrniające pośladki + trening interwałowy tj. spalanie tkanki tłuszczowej)

CZWARTEK

17:00 – ZDROWY KRĘGOSŁUP (zajęcia ukierunkowane na profilaktykę w minimalizowaniu bólu kręgosłupa. Korekcja, stabilizacja, wyrównywanie napięć mięśniowych, odciążenie oraz silne mięśnie grzbietu – to główne zalety ćwiczeń)

18:00 – RZEŹBA CIAłA,

19:00 – PŁASKI BRZUCH +TABATA (zajęcia wzmacniające i spalające tkankę tłuszczową z brzucha + trening interwałowy).