PROJEKT „DBAJ I CHROŃ – PRZYRODA POTRZEBUJE CIEBIE!”

SPEKTAKL  O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ

Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach realizuje projekt pt. DBAJ I CHROŃ – PRZYRODA POTRZEBUJE CIEBIE !” ze środków WFOŚiGW w Lublinie oraz NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Niemce.

18 maja 2023 r. w Przedszkolu Publicznym w Niemcach  w ramach realizowanego projektu, odbył się spektakl teatralny pt. „Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem”.

Przed dziećmi wystąpili aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

Poprzez wspólną zabawę, spektakl zbliżył dzieci do świata przyrody, uczył segregacji śmieci, odpowiedzialności i tego jak dbać o naszą planetę Ziemię żeby była czysta.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.